About

TK Lighting to młoda firma, która bardzo szybko zdobyła uznanie w Polsce i za granicą. Założyciel firmy, Tomasz Krywult, jest pasjonatem oświetlenia, który po wielu latach spędzonych w branży oświetleniowej postawił na siebie i spróbował swoich sił spełniając jednocześnie swoje marzenia.

Firma powstała w 2013 r i bardzo prężnie rozwija się idąc z postępem i potrzebami klienta. Przygotowujemy swoją ofertę z myślą o klientach polskich oraz zagranicznych. Firma współpracuje z największymi polskimi sieciami handlowymi. Nasze lampy są obecne na rynkach wschodnich w Rosji, Białorusi i na Ukrainie, jak również na rynkach zachodnich tj. w Niemczech, Belgii, Francji, Holandii. Współpracujemy również z klientami z południa Europy oraz z Krajów Bałtyckich. 
Do produkcji oświetlenia używamy tylko i wyłącznie polskich komponentów, wiedząc, że mają one najwyższą jakość. Firma może pochwalić się bogatym wachlarzem kloszy wyprodukowanych w polskich hutach szkła. Nasze klosze posiadają różne barwy w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z serią GALA NEW oraz z serią RELAX. W swojej ofercie firma posiada oświetlenie nowoczesne, klasyczne, tzw. industrialno-loftowe. Każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Ostatnio najpopularniejsze są proste kształty, np. lampy wykonane z drutu, w których największą dekoracją jest żarówka jak również lampy wykonane z metalu z wycięciami wykonanymi na laserze 3D. Dzięki laserowi, jaki posiadamy możemy uzyskiwać różnorodne wzory na dowolnych wymiarach brył. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją loftową, np. YODA, FOREST, STEEL, CROWN, GAP czy DROP. 
W naszej kolekcji mogą Państwo odnaleźć lampy wiszące z możliwością regulacji, plafony przylegające do sufitu, jak również kolekcję lamp stojących i nocnych. Firma w najnowszej kolekcji stawia na naturalne drewno, w związku z czym kilka rodzin zostało wykonanych z naturalnego dębu. Pęknie prezentuje się seria lamp LICCIA WOOD czy kolekcja lamp stojących DOVE WOOD bądź LORENZO WOOD. Jest to połączenie pięknego naturalnego dębu z białym abażurem wykonanym z tkaniny.
Firmę wyróżnia różnorodność wzorów, kształtów i kolorów abażurów. Wszystkie abażury są szyte ręcznie z naturalnych tkanin m.in. lnu i bawełny sprowadzanych z Holandii. Połączenie naturalnego drewna, metalu bądź tekstylnych przewodów z różnorodnymi abażurami nadaje lampie nieskazitelny wygląd.

Zapraszamy do siedziby firmy, która znajduję się w Częstochowie, jam również salonu, w którym mogą Państwo zobaczyć i przekonać się o doskonałej jakości produktów marki TK-Lighting. 
TK Lighting – It`s my Light!

Du bist interessiert
Zusammenarbeit?
Kontaktformular

Kooperieren

mit uns

Firma

Wir sind ein junges Unternehmen, das von Lichtbegeisterten gegründet wurde. Lesen Sie mehr über unser Unternehmen. Sehen Sie sich unsere Profile in den sozialen Medien an.

Kontaktdaten
TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 34 320 49 90
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Öffnungszeiten
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Wichtige links
Das Unternehmen führt seine Richtlinien zum Schutz personenbezogener Daten in Übereinstimmung mit den geltenden Gesetzen und Vorschriften.