Lampy sufitowe polski producent

Lampa to powszechnie spotykany element wystroju wnętrza, dotyczy to również lamp sufitowych. Jeżeli jej wygląd zostanie odpowiednio dopasowany do stylu, w którym wykonane zostały meble i do koloru ścian w pomieszczeniu, w którym zostanie ona zamontowana, może stanowić ciekawy element jego aranżacji.

Oprócz zalet natury estetycznej posiada ona oczywiście również te związane z praktycznym jej wykorzystaniem, z celem, w którym została ona umieszczona na suficie. Zapewnia odpowiednie oświetlenie pokoju, zwłaszcza o takiej porze roku, jak jesień czy zima, kiedy po południu szybko zapada zmrok. Ułatwia w ten sposób np. czytanie książki lub też pracę nad ważnym projektem, przy której wykorzystywany jest tablet lub laptop. Umiejętnie dobrana do typu aranżacji pokoju lampa zapewni przyjemny klimat w tym pomieszczeniu, co z pewnością wpłynie na poprawę nastroju domowników w nim przebywających – polski producent oświetlenia Tk_lighting.

Oferta dotycząca lamp ( w tym także sufitowych ) jest w naszym sklepie bardzo szeroka. Są u nas dostępne zarówno takie, które znakomicie prezentować się będą we wnętrzach urządzonych w sposób klasyczny, jak i takie, które wpasują się w swoim wyglądem w nowoczesny minimalizm. Materiały użyte do produkcji wszystkich sprzedawanych przez nas lamp są najwyższej jakości. Możesz być więc pewien/pewna, że zakupiony przez Ciebie sprzęt będzie służył Ci przez wiele lat nie sprawiając przy tym żadnych większych problemów.

W naszym sklepie możesz zakupić lampę sufitową zarówno płaska, jak i wiszącą. W razie wątpliwości dotyczących tego, jaka lampa najlepiej pasować będzie do wnętrza, w którym planujesz ją umieścić, fachową poradą służy dział obsługi klienta naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, w skład której wchodzą również lampy sufitowe.

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami