Lampy wiszące polski producent Tk Lighting

TK Lighting

LAMPA WISZĄCA GALA NEWLampa to jeden z najważniejszych elementów aranżacji każdego pomieszczenia mieszkalnego. Większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez tego źródła światła, szczególnie jesienią i zimą, gdy słońce wcześnie zachodzi i szybko robi się wieczór. Lampy wiszące odpowiednio dopasowane do kolorów ścian, mebli i innych przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu mogą pięknie się z nimi komponować i uatrakcyjnić wnętrze.

 

Wisząca lampa może również stworzyć przytulny klimat w pomieszczeniu i wpłynąć na samopoczucie i komfort psychiczny mieszkańców. Lampy wiszące sprawdzają się szczególnie w salonach i kuchni. Przy zakupie odpowiedniej lampy wiszącej obok designu powinno zwracać się uwagę na jej parametry techniczne i funkcjonalność. Szukasz lampy wiszącej do swojego pomieszczenia? Dobrze trafiłeś! W ofercie naszego sklepu znajdziesz całą gamę różnych rodzajów lamp – zarówno klasycznych modeli, jak i bardziej nowoczesnych i niekonwencjonalnych.

 

Dysponujemy różnymi kolorami. Znajdziesz u nas lampy w barwach stonowanych, a także w bardziej intensywnych takich jak żółty czy pomarańczowy. Nasze lampy wiszące wykonane zostały z najwyższej jakości trwałych materiałów takich jak np. metal. Gwarantujemy, że każdy – nawet najbardziej wymagający znajdzie tu coś dla siebie. Nasze lampy tworzą niezwykłą i przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdują i sprawiają, że nie chce się z niego wychodzić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp wiszących i skorzystania z niej.

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami