Nowoczesne lampy producent

Nowoczesne lampy nocne producent

Lampa to popularny sprzęt, obecny w prawie każdym gospodarstwie domowym. Najbardziej przydaje się jesienią i zimą, kiedy po południu szybko zapada zmrok. Lampa umożliwia wtedy czytanie w zaciemnionym pokoju lub też wykonywanie innych czynności, takich jak odrabianie pracy domowej ( w przypadku uczniów ), przygotowywanie ważnych projektów z wykorzystaniem laptopa ( w przypadku studentów lub osób pracujących zdalnie ). Oprócz opisanej powyżej funkcji praktycznej lampa nocna  może być również interesującą, zwracającą na siebie uwagę częścią wystroju wnętrza. Jeżeli wygląd lampy nocnej jest odpowiednio dobrany do aranżacji danego pomieszczenia, może ona znacząco pomóc w nadaniu mu niepowtarzalnego charakteru. To z kolei będzie miało wpływ na nastrój osób korzystających z tego pokoju. Przebywając w ciekawych, oryginalnych wnętrzach z pewnością czujemy się lepiej. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne modele lamp nocnych. Niektóre z nich najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach zaaranżowanych w sposób klasyczny, w których znajdują się eleganckie, drewniane meble. Inne znakomicie pasować będą do wnętrz urządzonych minimalistycznie, w których dominuje zimna stal. Dostępne są u nas lampy wiszące nocne w różnych kolorach, zarówno czarne i szare, jak i takie, które dostrzec można z daleka dzięki ich bijącej w oczy czerwonej lub żółtej barwie. Są w ofercie również takie o nietypowym, futurystycznym kształcie. Warto przemyśleć dokładnie wybór modelu, aby pasował do aranżacji pokoju i koloru jego ścian. Nie będzie to wyglądało zbyt korzystnie, jeśli lampa nocna będzie w widoczny sposób odstawać od stylu, w jakim urządzono dane wnętrze. Jeżeli masz dotyczące tego tematu wątpliwości, możesz liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszej obsługi klienta. Nasi pracownicy z pewnością będą w stanie doradzić najlepsze z możliwych rozwiązań. Jeżeli powyższy opis zainteresował Cię na tyle, że jesteś zainteresowany/a zakupem lampy nocnej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy przekonani o tym, że lampa, którą u nas zakupisz, będzie służyła Ci przez wiele lat a do tego będzie atrakcyjnie wyglądającym elementem wystroju pomieszczenia, w którym ją zamontujesz.

Nowoczesne lampy ścienne producent

Lampy ścienne pełnią nie tylko praktyczną rolę źródła światła ułatwiającego np. czytanie w zaciemnionym pomieszczeniu ale mogą być też ważną częścią aranżacji wnętrza, w którym zostały umieszczone. Zwłaszcza jeśli mówimy o lampach ściennych – nowoczesne lampy producent TK-Lighting. Właściciele mieszkań i domów decydują się na ich zakup, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie łatwy dostęp do światła w tych okresach w roku, gdy po południu szybko zapada zmrok. Wydaje się, że najlepiej prezentują się one w mniejszych pomieszczeniach, którym swoją obecnością dodają stylu. Należy pamiętać o tym, żeby dokładnie przemyśleć wybór modelu, który chcemy zakupić pod kątem tego, jak będzie on wyglądał na tle mebli znajdujących się w pokoju, gdzie zainstalowana ma być lampa. Istotny jest również kolor ścian. Dobrze dobrana względem aranżacji pomieszczenia lampa ścienna pomoże w stworzeniu odpowiedniego nastroju jesienną lub zimową porą, co z pewnością wpłynie na samopoczucie osób przebywających w pokoju. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lamp ściennych – polski producent lamp zaprasza. Są takie, których wygląd nawiązuje do klimatu dawnych gabinetów wyposażonych w klasyczne drewniane meble, znajdziesz u nas również te, które znakomicie prezentować się będą w pokoju zaaranżowanym w sposób minimalistyczny. Coś dla siebie znajdą w naszym sklepie miłośnicy klimatów śródziemnomorskich, skandynawskich, orientalnych czy też latynoskich – polski producent oświetlenia to oferuje. Niektóre z dostępnych u nas lamp ściennych mają oryginalny, czasem futurystyczny wygląd. Posiadamy w swojej ofercie modele w kolorze czarnym lub szarym, a także takie, które z daleka przyciągają uwagę swoją czerwoną lub żółtą barwą. W razie wątpliwości zawsze możesz poprosić o pomoc nasz dział obsługi klienta. Nasi pracownicy zawsze chętnie udzielą fachowej porady. Jesteśmy przekonani o tym, że zakupiona u nas lampa ścienna będzie służyła Ci przez długi okres czasu i zapewni niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowana. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z bogatą, interesującą ofertą naszego sklepu.

 

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami