TK Lighting-komunikat

TK Lighting-komunikat
Ten obrazek ostatnio przykuwa uwagę jak żaden inny. Mamy dla Was komunikat.
 
Pomimo panującej epidemii koronawirusa i docierających z różnych stron świata informacji o rosnącym poziomie jego rozprzestrzeniania się, pragniemy poinformować, że TK Lighting i nasi dystrybutorzy pracują w tym czasie NORMALNIE, realizowana jest produkcja i zamówienia.
 
Nasi partnerzy – sklepy internetowe – m.in. Imperium Design, Oświetlenie – DOM.PL, Jestrab Autoryzowany Dystrybutor tklighting.pl, Słońce pod sufitem czyli pstryk.pl, elampy.pl, hurtelektryczny.pl , Galaxy Lamp czy Kaja Oświetlenie PRACUJĄ BEZ ZMIAN. Przyjmują i realizują zamówienia, ich kurierzy są do Państwa dyspozycji. Część z firm ograniczyła odbiory w ich lokalach ze względów na zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i ich pracowników.
 
Zamknięte są sklepy stacjonarne naszych niektórych partnerów w Polsce i za granicą, np.: Salony Agata choć oni uruchomili sprzedaż telefoniczną i odbiór z magazynów,  Merkury Market PL/SK/CZ Janex Market pracują normalnie, wprowadzili jedynie zmiany organizacyjne odnośnie ilości klientów przebywających w sklepach i godzin pracy, podobnie jak Leroy Merlin czy OBI.
Na bieżąco będziemy informować o sytuacji naszych partnerów i dystrybutorów na naszym profilu FB.
Trzymamy kciuki za nas i za Was, żebyśmy przeszli ten trudny czas bezproblemowo. Myjcie ręce, odpoczywajcie i róbcie swoje!
Tego właśnie dotyczy hasło na obrazku – plakacie obok. Keep Calm and Carry On („zachowaj spokój i rób swoje”) to hasło na plakacie, które w czasie wojny miało podnieść morale brytyjskiego narodu. Możesz korzystać z home zweet home, kiedy tylko zechcesz. Plata (są jeszcze dwa pozostałe w tej serii) został opracowany przez propagandę jako przesłanie króla Jerzego VI. Białe litery na czerwonym tle wraz z emblematem korony na zlecenie brytyjskiego rządu wyprodukowano w sumie w ilości 2,5 miliona egzemplarzy.

Był to ostatni z serii trzech plakatów, do której należały także Your Courage, Your Cheerfulness, Your Resolution Will Bring Us Victory („Twoja odwaga, twoja pogoda ducha, twoja determinacja przyniesie nam zwycięstwo”) oraz Freedom Is In Peril, Defend It With All Your Might („Wolność jest zagrożona, broń jej z całą swoją mocą”). We wszystkich plakatach użyta została ta sama czcionka, kolorystyka oraz emblemat korony.

Także, bądźcie zdrowi i róbmy swoje! Niech moc będzie z nami!
 
Zespół TK Lighting

 

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami