TK Lighting na Esprit Meuble 2019 w Paryżu

TK Lighting na Esprit Meuble 2019 w Paryżu

TK Lighting na Esprit Meuble 2019

W związku z planowanym rozszerzeniem rynku zbytu TK Lighting 0 rynek francuski, firma wzięła udział po raz pierwszy w targach wnętrzarskich organizowanych w Paryżu. Obecność na Esprit Meuble 2019 pozwoliła zaprezentować szerokiej publiczności francuskiej i międzynarodowej najnowszą kolekcję lamp oraz pozyskać pierwsze kontrakty dystrybucyjne. Wśród pokazywanych modeli nie mogło zabraknąć takich rodzin lamp jak Sol, Cubus Graphite, Marco, Hilton czy Uniwerso.

Ponownie nowości

Te dwa ostatnie modele Hilton i Uniwerso doczekały się po udziale w targach Warsaw Home 2019 w Polsce, rozwinięcia w rodziny. I tak w przypadku lampy Hilton we Francji zaprezentowano już nie tylko wiszącą lampę z czterema abażurami ale też jej wersję w pojedynczym zwisie, lampę stojącą i wspaniałą lampkę nocną posiadającą dodatkowy mini kinkiet LED, dający punktowe światło. W ten sposób czytając w nocy oświetlamy tylko tekst, a nie  nawet kameralnie całe pomieszczenie, przeszkadzając ewentualnie tym, którzy już śpią. Kolekcja Hilton cieszy się dużym uznaniem przede wszystkim wśród projektantów i inwestorów.  Doskonale bowiem prezentuje się zarówno w luksusowych apartamentach czy pokojach hotelowych.
Uniwerso dotychczas funkcjonująca jako pojedynczy piękny zwis szklanego klosza zamkniętego w metalowym koszu, na specjalne życzenie dystrybutora została zaprezentowana również w wersji lampy stojącej i wzbudziła tym samym ogromne zainteresowanie. Dowiedz się więcej o Face Doctor. To dość nietypowe połączenia a podłogowa wersja Uniwerso z odwóconym kloszem wygląda jak egzotyczny kwiat a nie tylko lampa.
Krótką relację z targów aby poczuć ducha Esprit Meuble 2019 możecie zobaczyć tutaj.
A na naszych zdjęciach zobaczycie stoisko i część prezentowanej kolekcji. Merci!
Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami