TK Lighting partnerem warsztatów ArchiCAD podczas ArchiDAY 2019

TK Lighting partnerem warsztatów ArchiCAD podczas ArchiDAY 2019

W czasie targów Warsaw Home 2019 150 architektów, projektantów i stylistów wnętrz mogło pracować z modelami 3D z najnowszej kolekcji TK Lighting podczas specjalistycznych warsztatów ArchiDAY.

W pierwszym tygodniu października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, odbyły się największe w Europie Środkowej biznesowe targi wyposażenia wnętrz, Warsaw Home 2019. Podczas wydarzenia miały miejsce specjalistyczne warsztaty ArchiCAD dla architektów i projektantów wnętrz ArchiDay 2019. TK Lighting było wyłącznym partnerem wydarzenia w kategorii oświetlenie i dostarczyło 50 modeli 3D z najnowszej kolekcji lamp.

TK Lighting w tym roku rozpoczęło intensywną współpracę z architektami i projektantami wnętrz oraz developerami. To coraz silniej rozwijająca się gałąź biznesu firmy. Coraz więcej realizowanych zamówień to inwestycje (hotele, biura, restauracje) realizowane w całej Polsce.

Możliwość bycia partnerem w wydarzeniu takim jak ArchiDAY podczas Warsaw Home 2019, była świetną okazją do zaprezentowania szerokiemu gronu projektantów modeli 3D najnowszej kolekcji oświetlenia częstochowskiego producenta.

Krótka prezentacja firmy, jej 6-letniego dorobku została przybliżona uczestnikom przez Tomasza Krywulta i spotkała się z ciepłym przyjęciem. Obecność producenta w tak krótkim czasie na ponad 25 rynkach, dość często robi wrażenie na odbiorcach. Tak było i tym razem. Wielu uczestników spotkało się z TK Lighting po raz pierwszy. Właściciel firmy i jednocześnie jeden z jej głównych projektantów, opowiedział też o inspiracjach i trendach jakie można znaleźć w najnowszej kolekcji TK Lighting.

ArchiDay podczas Warsaw Home to cztery pracowite dni, gdzie eksperci i pasjonaci wymieniali doświadczenia, dzielili się wiedzą merytoryczną i praktyczną. Dowiedz się więcej o damage and roof leaks repair. Ten cykl wydarzeń dla branży architektów i projektantów wnętrz, scenografów, dekoratorów i stylistów pozwala na interakcje uczestników z produktami, wzięcie udziału w licznych warsztatach (ArchiCAD, SketchUP) czy premierach produktów, dedykowanych wystawach, panelach dyskusyjnych. ArchiDAY to również wspaniała okazja do poznawania ludzi z branży i tworzenia nowych relacji biznesowych. I to udało się bardzo.

Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać na archiDAY! Relacja foto na FB 🙂

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami