TK Lighting radzi #TaK_Lepiej_zostań_w_domu a_zakupy_rób_przez_Internet

TK Lighting radzi #TaK_Lepiej_zostań_w_domu a_zakupy_rób_przez_Internet

#TaK_Lepiej_zostań_w_domu_a_zakupy_rób_przez_Internet

TK Lighting promując wiosenną kolekcję oświetlenia rozpoczęło swoją pierwszą kampanię reklamową online. Częstochowski producent w czasie pandemiii koronawirusa zachęca swoich klientów i radzi #TaK_Lepiej_zostań_w_domu a_zakupy_rób_przez_Internet oraz #TaK_Lepiej_trzymaj_dystans a_zakupy_rób_przez_Internet. W tym czasie zmieni się też logotyp firmy na „zdystansowany”. Kampania ma swoją odsłonę we współpracy z kluczowymi dystrybutorami i sklepami online TK Lighting i potrwa do końca maja.

Hasła kampanii polskiego producenta lamp mają w przyjazny sposób przypominać o zachowaniu podstawowych zasad służących ochronie zdrowia w czasie epidemii. Mimo bowiem poluzowania kilku obostrzeń nadal istnieje zagrożenie koronawirusem Covid-19 i należy zachowywać rygory higieny, zdrowego rozsądku i bezpieczeństwa: trzymać dystans, nie spotykać się z innymi, myć ręce czy zakrywać nos i usta.

Wspólnie z największymi sklepami oświetleniowymi online będącymi dystrybutorami Jestrab Autoryzowany Dystrybutor TK Lighting, Elampy.pl, Imperium Lamp, Galaxy Lamp, Słońce Pod Sufitem czyli Pstryk.pl, iOświetlenie, Oświetlenie-DOM.pl, Kaja Oświetlenie producent zorganizuje ogólnopolski konkurs online dla swoich Klientów. Ogłoszenie konkursu i regulamin znaleźć będzie można w drugiej połowie maja na profilach społecznościowych TK Lighting i sklepów online.

W trakcie epidemicznej izolacji prawie każdy z nas mył okna, prowadził wiosenne porządki czy poszedł dalej i własnymi nakładami organizował remont domu, mieszkania lub biura. Teraz kolej na dekory i nowe dodatki. W związku z tym wszyscy marzymy już o buszowaniu po sklepowych półkach, jednak na razie trzeba jeszcze zachować cierpliwość i umiar,  środki ostrożności.

Dystrybutorzy online żeby oswoić, zachęcić i przede wszystkim pomóc wprowadzili określone udogodnienia dla konsumentów aby zakupy mogły odbywać się jeszcze szybciej i sprawniej m.in.: katalogi online, bezpłatne dostawy, materiały video prezentujące poszczególne modele lamp TK Lighting, gratisy do zakupionych lamp i rabaty koszykowe. Warto odwiedzić ich strony i wybrać coś dla siebie. Teraz można otrzymać szczególnie atrakcyjne oferty.

Layouty reklamowe kampanii TK Lighting zobaczyć będzie można w sklepach online dystrybutorów częstochowskiego producenta oświetlenia i na profilach Facebookowych partnerów. Działania reklamowe i konkurs trwać będą do końca maja 2020. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na profilu Facebook TK Lighting w pierwszej połowie czerwca.

 

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami