TK Lighting zaprasza na Targi Światło 2020! Hilton Numerem 1 Konkursu Targów Światło 2020!

TK Lighting zaprasza na Targi Światło 2020! Hilton Numerem 1 Konkursu Targów Światło 2020!

TK Lighting zaprasza na największe w naszej części Europy wydarzenie branży oświetleniowej – Targi Światło 2020. 5 lutego w Expo XXI w Warszawie znajdziecie nas w HALI 1, na STOISKU C9! Mamy dla was nowości do ogrodu i niespodziankę! 27 stycznia kapituła Konkursu Na Najlepszy Produkt XXVIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2020 ogłosiła laureatów. W kategorii oświetlenie mieszkaniowe i dekoracyjne zdobyliśmy I Nagrodę za rodzinę lamp HILTON!

Jasny punkt w Europie!

Targi Światło / Light Fair 2020 to największe wydarzenie branży oświetleniowej w Polsce. Architekci i projektanci wnętrz wraz z deweloperami, producentami i dystrybutorami oświetlenia mają okazję w jednym miejscu i tak licznie spotkać się i nie tylko dyskutować czy handlować, przede wszystkim kreować trendy oświetlenia w tej części Europy. Przez 3 dni setki wystawców, w tym TK Lighting oraz producenci z Niemiec, Francji, Włoch, Chin, Indii czy Korei Południowej prezentują swoje kolekcje kilkunastu tysiącom odwiedzających.

Taras, weranda i łazienka

Jest to doskonałe miejsce do poznawania trendów, odbycia specjalistycznych szkoleń czy znalezienia inspiracji na ubieranie swoich wnętrz. Poza oświetleniem dekoracyjnym i mieszkaniowym, można będzie tu obejrzeć oświetlenie zewnętrzne, architektoniczne, techniczne, biurowe, sceniczne i eventowe. W tym roku po raz pierwszy TK Lighting pokaże ofertę oświetlenia do łazienki, zewnętrznego do ogrodu i architektonicznego. Dzięki temu klienci TK Lighting będą mogli dokonywać kompleksowych zakupów oświetlenia do mieszkań, domów, restauracji czy biur.

Hilton Numerem 1!

Jak wspomnieliśmy na początku, te targi już są dla nas wyjątkowe! Rodzina opraw oświetleniowych HILTON otrzymała I Nagrodę w Konkursie Na Najlepszy Produkt XXVIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2020, w kategorii oświetlenie mieszkaniowe i dekoracyjne. Czujemy się wyjątkowo wyróżnieni, celem konkursu jest propagowanie najlepszych rozwiązań pod względem technicznym, wzorniczym, użytkowym i innowacyjnym i kolekcja HILTON znalazła się wśród zwycięzców. Nagrodę Główną XXVIII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2020 przyznano firmie OLYMPIA ELECTRONICS za innowacyjne rozwiązanie zasilania opraw awaryjnych i bardzo im gratulujemy! Eksperci oceniali funkcjonalność rozwiązań pod względem technicznym, wzorniczym, użytkowym i innowacyjnym, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych oraz estetykę wykonania. Cieszymy się bardzo, czujemy zaszczyceni i zapraszamy do przyjrzenia się całej kolekcji podczas Targów Światło 2020 w dniach od 5 do 7 lutego w Centrum EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

Bądźcie z nami podczas uroczystości wręczania nagród! Tutaj link do relacji video z targów na FB. Jesteście na tych zdjęciach! 😀

Jesteś zainteresowany
Współpracą?
Formularz Kontaktowy

Współpracują

z nami

Firma

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

Dane kontaktowe
Siedziba i dane do faktur: TK Tomasz Krywult
ul. Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa
Tel: +48 603 57 99 99
E-mail: biuro@tk-lighting.eu
Godziny otwarcia
Pn: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śr: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Firma prowadzi politykę ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami